Zaloguj się:


Statystyki

Kto jest online:
Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Liczba użytkowników: 34
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Anka7118

Artykuły

Najczęściej popełniane błędy w rozwoju duchowymicle

autor: Admin

Najczęściej popełniane błędy w rozwoju duchowym. Praca nad sobą w praktyce - Paulina Piasek.

Streszczenie z videoblogu Pauliny
https://www.youtube.com/watch?v=YlElvuK1ANk

1. Oddzielanie się od ludzi i od świata . Po przez izolowanie się od ludzi, nie zrozumiemy czym jest wzrastanie. Nauczymy się tylko po przez doswiadczenia z drugim czlowiekiem.
2. Siedzenie w modlitwach i uciekanie od rzeczywistosci. Siedzenie w modlitwach nic nie da, dopuki nie będziecie sobie radzic w zyciu, trudnych sytuacjach i problemach. Na codzień musimy być w modlitwie. Twoje życie musi być modlitwa.
3. Robienie z rozwoju duchowego oddzielnej ścieżki. Zycie prywatne idzie jedna droga i rozwój duchowy inna droga. Trzeba połączyc obie ścieżki aby ruszyc z rozwojem do przodu.
4. Brak radosci. Zapominamy o radosci na codzień. Musimy udowodnic sobie i Bogu ze jesteśmy szczęśliwi. Rob to co przynosi ci radość. „Ja jestem życiem”.
Radosc podnosi wibracje co podtrzymuje energetyke. Trzymanie energetyki tworzy większe ciśnienie (energetyczne). Mając wyższe ciśnienie energetyczne życie (i wszystko) idzie do przodu.
5.Otwieranie się na ludzi. Uwazaj na niskie energie ludzkie (zazdrosc, mysli etc.). Zastosuj technike dystansu np. szyba do okola twojej istoty co oddziela nas od otoczenia i ludzi, chroniąc nas od niskich energii.
6.Brak woli do dzialania. Brak dzialania. Nic samo się nie stanie, same rytualy nic nie dadzą . Udowodnij Bogu ze potrafisz. Zrob 51% a reszte Bóg doda.
7. Nieczyste intencje. Jakie są nasze intencje? Pokaz Bogu, światu i ludziom, że jestes dobrym człowiekiem godnym zaufania.
8. Brak przerobonych podstaw. Pokochanie , wybaczenie etc... Będziesz tonac w emocjach i ludzkich problemach.
9.Życie problemami. Nie wyciszysz się. Ciągłe mysli bedą przeszkadzać w przekazach i w wejsciu w modlitwe. Pokochaj innch i wybacz ludziom.
10. Przeżywanie, że parametry spadły. Podlegamy ciagle ciemnej i jasnej przemianie. Jesli upadłes to się szubko podnieś. Nikt nie jest doskonaly.
11. Nie tworzyć napiecia i nie przyśpieszac rzeczy (czy sytuacji) . Zycie ma by przyjemnością. Bóg wie w którym momencie coś nam dać.
12.Nie porównuj się z innymi. Każdy ma swoja scieżkę. Kazdy jest w czym dobry. Wpadniesz w wewnetrzny konflikt.