Przekodowywanie umysłów i wzorów przyszłości (na podstawie POPKO TV)

ODPOWIEDZ
ram
Articles: 0
Posty: 62
Rejestracja: 11 cze 2020, 21:26
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Przekodowywanie umysłów i wzorów przyszłości (na podstawie POPKO TV)

Post autor: ram »

Mówimy tu o tym co robi ezoteryka, oczywiście mowa o tych miejscach, które są podłączone, nawiedzone i o ludziach oprogramowanych, występujących przeciwko drugiemu człowiekowi choć używających słów mówiących o czymś zupełnie odwrotnym. Mowa tu o ludziach, którzy są niewolnikami sił i nimi i poprzez nich starającymi się wszystkim tu sterować.

Pewnie nie jeden z was widział nakręcony w zwolnionym tempie film przedstawiający rozmawiających ze sobą ludzi, którzy tak obficie się opluwali, że stało się jasne dlaczego chirurdzy noszą maski podczas operacji, by przenoszone w ślinie zarazki nie przedostawały się do otwartych ran.

Kwestię przenikania się myśli i emocji też dokładnie sfilmowano wraz ze skutkami ingerencji mocniejszych pasm w słabsze. Ludzie bledli na widok jajników zalanych strumieniem nienawiści. Stało się jasne, że ludzkie myśli potrafią na stałe zmieniać stan zdrowia ciała fizycznego, jak i wesprzeć lub osłabić psychikę.

Wyższym poziomem ingerencji w ludzkie ciała jest przekodowywanie DNA. To bardziej humanitarne rozwiązanie niż życie niskimi wibracjami. Nowoczesne, bezbolesne i mocne "woodoo". Jest tylko jeden problem. By ono zadziałało człowiek musi być przygotowany na przyjęcie programów. Musi chcieć uczestniczyć w procesie zniewolenia. Musi na to świadomie, czy nieświadomie wyrazić zgodę.

Jak go w to wmanewrować? A na przykład poprzez przygotowanie całej teatralnej sceny, którą wcześniej umieszczono w tunelu energetycznym. Wystarczy wprowadzić słuchacza-odbiorcę w stan aktywnego odbioru, by przeprowadzić na jego otwartej energetyce prawdziwą energetyczną operację. Wtedy przyczepione do określonych informacji kody wnikają w DNA modyfikując jego strukturę na stałe.

Siła samego przekazu nie jest aż tak wielka by się go bać, ale pikanterii całej sprawie dodaje wejście projektorów, które utrzymują potem w przestrzeni zakodowany w człowieku schemat. Gdy do otwartego człowieka wpływają informacje, a zawsze przenosi je ładunek energetyczny (dokładnie ten sam, który przenosi myśli i emocje) np. fala dźwiękowa czy energetyczne tło obrazu, wówczas owe informacje, o ile są zainfekowane wirusem, łączą się z określonym projektorem, który jako drugi w kolejności przystępuje do przekodowywania ludzkiego umysłu.

W zależności od rodzaju kodów można stworzyć nowy wzór przetwarzania myśli i emocji, zmienić zainteresowania, motorykę, a nawet uszkodzić konkretne organy w ciele fizycznym. Taka obróbka jest standardem, co widzimy po sile telewizyjnych reklam. Jak tylko pojawi się jakieś nowe lekarstwo, ludzie natychmiast zaczynają odczuwać dolegliwości, które właśnie uśmierza wprowadzone na rynek panaceum. Samo z siebie to się nie bierze.

Każdy projektor ma swój zakres oddziaływania. Przygotowuje się go pod konkretne zadanie. Dla ludzi szukających prawdy o sobie, próbujących odnaleźć sens życia i dotknąć nieuchwytnego, przygotowano dwa projektory. Oba zawierają w sobie usypiające świadomość programy i aktywują się po wejściu w obszar ich echa właściwych słów kluczy. Poszukiwane wartości duchowe właśnie tu znajdą swoje systemowe tłumaczenie. I choćby było ono naciągane i bzdurne, człowiek i tak w nie uwierzy.

Taką pułapką są właśnie ezoteryczne strony internetowe. Kto się tam na dłużej zatrzyma, spotka się z oczywistą modyfikacją DNA. Jedną z zalet takiej modyfikacji jest zysk twórcy strony, czyli utrzymanie obecnych odbiorców i poprzez energetyczną infekcję, pozyskanie nowych. Zaraza rozszerza się tym efektywniej im więcej słów kluczy zawartych jest w sianej treści. Kolejną zaletą jest to, że nie trzeba posiadać ani specjalnej wiedzy, ani posługiwać się naukowym językiem, ani być specjalnie do tego zadania przygotowanym, by liczba zainfekowanych odbiorców stale rosła. Wystarczy znajomość technik programowania.

Pewnie w tej chwili wielu zechce zapytać się jak to jest ze słowami i projektorami, gdy używają ich ludzie posiadający różne poziomy mocy. Czy na osobistej stronie Jezusa te same treści byłyby tak samo destrukcyjne i pochłaniające świadomość, jak na innych? Czy słowo Bóg jest połączone zawsze z tą samą sferą kojarzenia, czy może z dwiema różnymi? Zwłaszcza gdy rozmawiają ze sobą ludzie posiadający odmienny potencjał energetyczny i intelektualny.

Wyjaśnię to na pewnym przykładzie. Ponieważ świat energetyczny rządzi się takimi samymi prawami jak świat fizyczny, możemy zastosować proste przyrównanie psychiki do żołądka. Czy pączek podniesiony z błota będzie tak samo smakować jak pączek zdjęty z czystego talerza? Czy będzie zawierać taki sam ładunek energii gdy podaje ci go kochająca osoba jak i nienawidzący cię człowiek? A skąd wiesz co tam jeszcze się w nim skrywa, co go modyfikuje poza ludzką myślą, emocją czy bakteriami zawartymi w powietrzu?

Może teraz łatwiej będzie nam zrozumieć co miał na myśli Jezus mówiąc i polecając swym uczniom błogosławienie wszystkiego co jedli i pili. Jak nie wiesz, a się domyślasz, możesz to łatwo sprawdzić na skali nr 5 (skala promieniowania na samym szczycie), a potem uzupełnić odczyt na skali poziomów duchowo-energetycznych (skala nr 1) poznając pasma wibracji w Energii Jedynej i Przeciwnej. Na koniec odczytaj zawartość kodów w słowie. Już jeden jest problemem jeśli stworzyły go energie tobie przeciwne.

W tej chwili polskich stron ezoterycznych i religijnych podpiętych pod projektor usypiający świadomość jest przeszło 700 (stan z 2015 roku), a ilość uzależnionych narkomanów sięga 4 milionów. Inteligencja osób korzystających z takich stron jest zaniżona średnio o 17 IQ. Zdrowie fizyczne jest osłabione o 4%, psychika o 26% czyli spadek jakości myślenia waha się w granicach 20-80%. Zdrowie duchowe, jeśli jest, spada do zera, a siła egzystencjalna maleje średni o 20% zaś tzw. moc, która jest podstawą w walce z Ciemnością i programami (tkwiącymi w człowieku) zostaje zredukowana nawet o 80%.

Te bazujące na ludzkich potrzebach strony działają jak narkotyk, jak trupi jad, więc nie ma co się dziwić, że odwiedzający je człowiek ma problemy z właściwą oceną zawartych tam treści. One go przyciągają, smakują jak cukier, który jednak wypala mózg. Dokładnie ten sam mechanizm odnajdujemy w kościelnych rytuałach, w tzw. świętej geometrii, w poświęconej wodzie i w rozbudowanych inicjacjach. To jedno wielkie, masowe programowanie.

Ale i to nie wszystko, to nie koniec zabawy. A co jeśli stronę prowadzi osoba, która sama jest podpięta pod projektor lub którą na łańcuchu trzymają istoty astralne? Co wtedy? Gdybym był opętany (Zbyszek) lub gdybym orientując się w arkanach magii zechciał te umiejętności wykorzystać przeciwko drugiemu człowiekowi to co wtedy by się działo? Dokładnie to, co moją intencją wyraziła by moja własna moc energetyczna i duchowa. W zależności od jej siły wspomógł bym lub osłabił zdrowie lub psychikę każdego człowieka, który by się ze mną zetknął.

Ten świat to jedno wielkie pobojowisko, gdzie ludzie od tysięcy lat ścierają się na energie. Nauczyli się grać w te karty i ten, kto gry nie pojmie i do niej nie przystąpi, nigdy nie będzie miał wpływu na własne życie jaki by mu zagwarantowało obudzenie świadomości, mocy i białego głodu walki.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość